Međunarodna regata - Bled 2008.

15. lipnja 2008. Piše: P. M. Foto: VK Bled | preuzmi pdf format teksta |

Nakon nastupa u Zagrebu, četverac bez kormilara juniora Frane Markulić, Toni Bilan, Karlo Bilić i Marko Đurica nastupio je i na 53. Međunarodnoj regati na Bledu u Sloveniji.

U subotu, prvog dana finalnih utrka naš četverac je zauzeo četvrto mjesto, a od hrvatskih posada pobijedila ih je kombinirana posada "Mladosti", "Krke" i "Gusara", koja je osvojila drugo mjesto. Naš četverac je držao priključak do 1000m, a u drugom dijelu utrke je zaostao, tako da je zaostatak na kraju utrke bio 10 tak sekundi.

Drugog dana regate, u nedjelju, četverac je osvojio peto mjesto, a pobijedila je kombinacija "Mladosti", "Krke" i "Gusara". Situacija u utrci bila je slična kao i prethodnog dana.

Rezultate utrka pogledajte u rubrici rezultati.